Series
Ratings
68- Ad MadnessRated ★ 3.0
RookiesRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.5- 魔王Rated ★ 3.0
- Sad TemptationRated ★ 4.5
- Forever YoursRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 3.5- SunflowerRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Angel's KissRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 3.5- Into the SunlightRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.0