Series
Ratings
667
1122 Ii FufuRated ★ 3.0- 원피스 33기Rated ★ 4.0
Diary of a Strange LandRated ★ 3.5
Kitchen For SinglesRated ★ 2.5
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 2.5
The Invisible Man and His Soon-to-Be WifeRated ★ 2.5
Trigun StargazeRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 2.5
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.0- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 2.5
Play It Cool, GuysRated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5