Titles you rated
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Miss Kuroitsu From the Monster Development DepartmentRated ★ 4.0
HelckRated ★ 5.0
The Aquatope on White SandRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.5
Love After World DominationRated ★ 4.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅲ OVARated ★ 3.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? On the Side: Sword OratoriaRated ★ 5.0
I'm Quitting HeroingRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 5.0