Series
Ratings
15
Chainsaw ManRated ★ 2.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Project Blue Book Season 1Rated ★ 3.5
The First RespondersRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5