Series
Ratings
71
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Revenged LoveRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0