Movies
Ratings
407
GravityRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 1.0
AshfallRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0