Movies
Ratings
155
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0