Series
Ratings
29- 울지마, 하라짱Rated ★ 4.0
Yurikuma ArashiRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
True BeautyRated ★ 4.5
My Favorite MemberRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 5.0
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 5.0- HiyokkoRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
SarazanmaiRated ★ 5.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0