Series
Ratings
77
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.5- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- Boogiepop PhantomRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 4.0
AnotherRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 5.0
Taira no KiyomoriRated ★ 4.0