Series
Ratings
29- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- まんが日本昔ばなしRated ★ 3.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Sailor Moon RRated ★ 3.0- ドラえもんRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 3.0
Black JackRated ★ 4.0- The Laughing SalesmanRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Case ClosedRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
JinRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0