Movies
Ratings
149
MidsommarRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Dream BoatRated ★ 2.5
Simple SimonRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
After the MatineeRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 3.0
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 3.0
SetoutsumiRated ★ 3.5