Movies
Ratings
92
The BrutalistRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 2.0
Dumb MoneyRated ★ 2.5
Pompo: The CinéphileRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
MacheteRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0