Series
Ratings
243- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 4.0
Doctor SinRated ★ 5.0
GriseldaRated ★ 2.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
PluribusRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 1.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- No Next LifeRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The StaircaseRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
I AM A RUNNING MATERated ★ 0.5
The Rehearsal Season 2Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5