Movies
Ratings
282
Mickey 17Rated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 5.0
On the LineRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Someone You LovedRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5