Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 0.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0