Movies
Ratings
460
The NorthmanRated ★ 4.0
Every Thing Will Be FineRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
MauriceRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
KneecapRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0