Series
Ratings
15
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0