Titles you rated
MementoRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Marley & MeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0