Movies
Ratings
444
The NunRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
HostelRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5