Series
Ratings
58
Liar GameRated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.0
On AirRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Band of SistersRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
GhostRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 0.5
Drinking SoloRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0