Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0