Movies
Ratings
134
DangalRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0