Titles you rated
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
The Flying TireRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Ohgon no TokiRated ★ 5.0
If Talking PaidRated ★ 5.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- The Waste LandRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
- ChangeRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0