Series
Ratings
657
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Not OthersRated ★ 3.5
Home for ChristmasRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kill Me Love MeRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 3.5
The Empress Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0