Series
Ratings
20
Golden TimeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0