Movies
Ratings
510
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5