Series
Ratings
147
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Miracle WorkersRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 2.5
Anxious PeopleRated ★ 2.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The World of My 17Rated ★ 2.5
The Mysterious Benedict Society Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay To Be Sensitive Season 1Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5- Fresh, Fried and CrispyRated ★ 3.0