Movies
Ratings
453
PeninsulaRated ★ 2.5
You're NextRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 1.0
White NightRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
ShineRated ★ 1.0