Series
Ratings
75
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 2.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5