Series
Ratings
24
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 1.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.5