Movies
Ratings
603
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5