Series
Ratings
116
Beyond the BarRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
Love ScoutRated ★ 2.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 0.5
Black KnightRated ★ 1.5
My NameRated ★ 2.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5