Movies
Ratings
714
GravityRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 0.5
OblivionRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0