Series
Ratings
387- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
Soshi TamtamRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.5