Series
Ratings
18
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0