Series
Ratings
88
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 3.5- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Marco PoloRated ★ 4.0