Series
Ratings
19- The CravingsRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0