Series
Ratings
24
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 1.5
Hur JunRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0