Movies
Ratings
57
FearsomeRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5