Series
Ratings
45
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Drops of God Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0