Series
Ratings
157
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 1.0
One Day OffRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.0