Series
Ratings
25
WestworldRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0