Movies
Ratings
1012
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5