Series
Ratings
75
One Punch ManRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Deadman WonderlandRated ★ 3.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0