Series
Ratings
155
Brush Up LifeRated ★ 3.5- RitaRated ★ 4.0
- RitaRated ★ 4.5
- RitaRated ★ 4.5
- RitaRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0