Series
Ratings
63
The Art of SarahRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0