Series
Ratings
47
Modern FamilyRated ★ 5.0- 도라에몽 17기Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0- Family's HonorRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0