Series
Ratings
45
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5