Series
Ratings
83
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
- Inazuma Eleven Go GalaxyRated ★ 4.5
- Inazuma Eleven Go Chrono StoneRated ★ 4.0
- Inazuma Eleven GoRated ★ 4.5
- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Castlevania: Nocturne Season 2Rated ★ 4.5
Castlevania: Nocturne Season 1Rated ★ 5.0
Dear BrotherRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 5.0- New Mobile Report Gundam WRated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Lovecraft CountryRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5