Movies
Ratings
15
Legally BlondeRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0